Hizmetlerimiz

İnsanların taşınması, mal sevkiyatı ve benzeri uygulamaları için önemli bir destekçi rolünde bulunan nakliye sektörü, daima insanlar için en önemli hizmet alanlarından birisi rolünde olmaktadır. Bu amaçla nakliye işlemlerine ihtiyaç duyan insanlar genel olarak doğru ve profesyonel bir iş çıkaran firmalar ile çalışmayı amaçlamaktadırlar. Genel olarak nakliye hizmetine ihtiyaç duyan insanların bu amaçla doğru ve kaliteli bir hizmet anlayışına sahip olan firmalar ile çalışması önemli bir konu olmaktadır.

Firmamız bu alandaki doğru ve kaliteli hizmet anlayışı ile kurulduğu ilk günden bu yana doğru ve kaliteli bir hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Bünyesinde bulunan tecrübeli ve işlerinde profesyonel olan teknik ekibi ile nakliye alanında sürdürülebilir bir hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Bu sayede arkasında daima kısa sürede işleri çözümlenmiş olan güler yüzlü müşteriler bırakmaktadır.

Nakliye Alanında Sunmuş Olduğumuz Hizmetler
Firmamız Bursa ‘da kurulduğu ilk günden bu yana istikrarlı bir şekilde nakliye alanında sunmuş olduğu hizmet çerçevesinde en kısa sürede ve en uygun fiyatlar kapsamında maksimum iş yapma potansiyeline sahip olmaktadır. Özellikle parça eşya sevkiyatı, şehir içi ve şehirler arası nakliye alanlarında oldukça uzman olan firmamız, bünyesinde bulunan kaliteli ve profesyonel araçlar ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Nakliye alanında olduğu gibi aynı zamanda nakliye sırasında büyük çaplı eşyaların sökümü ve taşındıkları alanlarda gereken montaj işçiliklerini de büyük bir itina ile tamamlamakta olan firmamız, bünyesinde bulunan tecrübeli ve profesyonel teknik elemanlar sayesinde bu hizmeti de en doğru şekilde müşterilerine sunmaktadır.

Depo Alanında Sunmuş Olduğumuz Hizmetlerimiz
Evden Eve Nakliyat hizmeti haricinde depo hizmetini de tedarik etmekte olan firmamız, depolanması gereken ürünleri en optimum ortamlarda stoklamakta ve bu sayede ürünler için en doğru depo hizmetini de müşterileri için sunmaktadır.

Ürünlerin malzeme yapılarına göre optimum ortam koşullarında depolanması gerektiğinin bilincinde olan firmamız, gelişmiş olan depo alanlarında ürünlerinizin maksimum güven ve kalite ile stoklanması için sizlere geniş çaplı bir hizmet sunmaktadır.

Montaj ve Demontaj Alanında Sunmuş Olduğumuz Hizmetlerimiz
Taşınması planlanan ürünlerin büyük çaplı olması ve o şekilde taşınmasının mümkün olmadığı durumlarda firmamız, yetenekli ve uzman teknikerleri ile ürünlerin ayrı parçalara ayrılması konusunda kaliteli bir hizmeti sunmaktadır.

Sökülen ürünlerin daha sonra belirtilen alanlara güven içerisinde taşınması sonucunda bu alanlarda tekrar orijinal hali ile montajının yapılması ve bu işlem sırasında kaliteli bir işçilik ortaya konulmasını sağlamaktadır.

Asansörlü Nakliyat Alanında Sunmuş Olduğumuz Hizmetler
Genel olarak insanlar yüksek katlı alanlardan eşya taşınması durumunda gerçekten kafalarında büyük bir sorun yer edebilmektedir. Bu alanda ilerleyen teknolojiyi yakından takip eden firmamız, bünyesine katmış olduğu teknolojik nakliye asansörlerini iş güvenliği çerçevesinde kullanarak, kısa sürede bu alanlardan nakliye işlemlerinin gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Kaliteli bir şekilde gerçekleştirmiş olduğu asansör ile nakliyat işlemleri sırasında ürünlerin en güvenli ortamlarda taşınma işlemine tabi tutulması yine firmamız tarafından istikrarlı bir şekilde gerçekleştirilen işlemlerin başında gelmektedir. Her halükarda nakliye işlemi sırasında ürünlerde meydana gelebilecek deformelere karşı firmamız yine sizlere sigortalı olarak nakliye hizmetini de sunmakta ve içinizin her halükarda rahat olması böylelikle sağlanmaktadır.

Şehir İçi ve Şehirlerarası Nakliyat Alanında Sunmuş Olduğumuz Hizmetler
Firmamız nakliye alanında sunmuş olduğu kaliteli ve geniş çaplı hizmeti kapsamında şehir içi ve şehirlerarası nakliye hizmetini de en doğru bir şekilde sizler için tedarik etmektedir. Bünyesinde bulunan kaliteli nakliye araçları ile en doğru hizmeti belirtilen tüm alanlarda gerçekleştirme azminde olan firmamız ile sizlerde şehir içi ve şehirlerarası nakliyat alanlarında önemli bir hizmete sahip olacaksınız.

Ürünlerin nakliyat için yapılan yolculuk sırasında başlarına gelebilecek en ufak deforme ve benzeri gibi durumlar için sigortalı nakliye hizmeti sunmakta olan firmamız, bu sayede sizlerin her zaman en kaliteli hizmete sahip olmanızı sağlamayı amaçlamaktadır.

Nakliye ve Depo Hizmetleri Adına Her Şey!
Kurulduğu ilk günden bu yana nakliye alanında doğru ve kapsamlı bir hizmet sunmakta olan firmamız ile sizlerde minimum fiyata maksimum iş potansiyelinden yararlanabilir ve böylece nakliye ve depolama alanında duymuş olduğunuz tüm hizmetleri kolay bir şekilde firmamız aracılığı ile temin edebilirsiniz.