Nakliye Hizmetleri İçin Bir Telefon Kadar Yakınınızdayız

Görükle Nakliye sektörünün önde gelen isimlerinden olan firmamız, siz kıymetli müşterilerimize güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmetler sunmanın haklı gurunu yaşıyor.

Yıllardır olduğu gibi bugün de taşımacılık faaliyetlerinizi gerçekleştirmek adına yanınızdayız. Alanında uzman kadromuzla her türlü taşımacılık faaliyetini sizler için sorunsuz gerçekleştiriyoruz. Bizler, taşımacılığın sadece eşyaların bir yerden bir yere transferi anlamına gelmediğinin farkındayız dolayısıyla müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.

Sunduğumuz Servisler

Evden eve taşımacılık, ofis ya da tekstil malzemeleri taşımacılığı ve bunun gibi daha birçok taşımacılık faaliyetlerini sizinle işbirliği içinde sağlıyoruz. Siz de bir yerden bir yere taşınacaksanız ya da transfer etmeniz gereken ürünlere sahipseniz, bizi arayın ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun nakliye çeşidini birlikte belirleyelim ve sizin için gerçekleştirelim.

Ürün ya da eşyalarınızın demonte edilmesi, paketlenmesi, taşınması ve tekrar monte edilmesi hizmetlerini sizin istekleriniz doğrultusunda uygun fiyat ve üstün hizmet garantisiyle gerçekleştiriyoruz.

Hizmet Standartlarımız

Bir taşımacılık hizmeti almak adına bize ulaştığınızda, sistemimiz şu şekilde işler:

İlk olarak taşınacak malları inceler ve en uygun ambalajlama çeşidini, ürünlerin miktarını da dikkate alarak hesaplarız. Sonrasında kat edilecek yolu ve taşıma işlemini gerçekleştirmek adına kaç adet elemanın çalışması gerektiğini belirleriz. Daha sonra ürünlerin sizin tarafınızdan mı yoksa tarafımızdan mı ambalajlanacağını da netleştirerek sizlere en uygun aracı atarız. Bütün bu hesaplamalar sonucunda sizlerin bütçesine uygun bir ödeme planı hazırlayarak, ihtiyacınız olan taşımacılık hizmetini gerçekleştiririz.

Bilmelisiniz ki nakliye işlemleri oldukça riskli ve profesyonellik gerektiren işlemlerdir. Dolayısıyla Görükle Nakliye sektöründeki firmamız gibi alanında uzman kişilerce yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde yaşanacak aksaklıklar sizlere, tahmin ettiğinizden çok daha ciddi fiyatlara mal olabilmektedir. Bu bağlamda sizlerin hem bütçesini hem de manevi değer taşıyan eşyalarınızı korumak bizim sorumluluğumuz altındadır. Yılların verdiği tecrübeyle bunun garantisini vermekten memnuniyet duyarız.

Müşterilerimizin aldıkları hizmetten hoşnut olmalarını sağlamak adına, saygılı ve deneyimli bir personel kadrosuyla çalışmaktayız.

Daha fazlasını öğrenmek ve fiyat teklifi almak için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Güveniniz için şimdiden teşekkür ederiz.