KALİTE POLİTİKAMIZ

Sözleşmeli ve sigortalı taşımacılık hizmeti veren firmamız, her zaman müşterinin taleplerine uygun bir şekilde çalışmaktadır. Belirlenen gün ve saatte zaman kaybı yaşamanızı önleyen ekibimiz,  Bursa Evden Eve Nakliyat çözümleri için şehir içi ve şehir dışında hizmet vermektedir.

Güvenli Taşıma

Bir oda için de 10 oda için de aynı hassasiyeti gösteren taşımacılık ekibimiz, Türkiye’nin her yerine 2001 yılından itibaren nakliyat hizmeti vermektedir. Bu hizmetimizin kapsamında taşınacak olan eşyalarınızın güvenilir bir şekilde gidecekleri yere ulaşması sağlanmaktadır. Her zaman çözüm odaklı kalite politikamızla, taşınma işinizi çözüme ulaştırıyoruz.

BURSA ŞEHİRLERARASI NAKLİYE ISO 9001 : 2008 Kalite Yönetim Sistemifaaliyetlerini, gereklerini ve prosedürlerini yerine getiren ve bunu belgelendirmiş bir firmadır. Bursa Evden Eve Nakliyat firmamızın merkezi Bursa’da bulunmakta olup, yapılan belgelendirme tetkiki sonucu ISO 9001 : 2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesini almıştır. Ayrıca firmamız verdiği hizmet kalitesi ISO 9001 :2008 Uluslararası kalite sertifikası ile tescillemiştir.

Ayrıca her yıl standartlara uygunluğunun takibi için takip tetkik denetimi yapılmaktadır. Denetimde firmamızın standartlara uygunluğunu tespit edilmiştir.

BURSA ŞEHİRLERARASI NAKLİYE; müşteri odaklılık ilkesiyle yola çıkarak müşteri memnuniyetini, müşteri beklentileri en üst düzeyde karşılamayı hedeflemektedir.