Ev ya da iş yerindeki eşyalarınızı bir yerden başka bir yere göndermek için Mudanya Evden Eve Taşıma firmamız müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma ile size yardımcı olacaktır. Bu alanda uzun süredir varlığını devam ettiren kurumsal şirketimiz, personel eğitimi, araç donanımı, teknoloji ve benzeri diğer konularda hassas davranmaktadır. Eşyalarınızın güvenli şekilde bir yerden diğer alana gitmesi için firmamızda ambalaj, sigorta gibi konulara öncelik verilerek hizmet sunulur. Sigorta anlaşması kapsamında sözleşme yapılmakta, eşyalarınızın listesi çıkarılarak olası hasarlar sözleşe dahilinde karşılanmaktadır.

Bursa Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü taşımacılık işlemleri yüksek kat için eşya taşıması gerektiğinde verilmesi zorunlu hizmetlerden birisidir.  Çok yüksek katlara eşya taşımak emek ve zaman kaybı olduğu için asansörlü taşımayla ciddi bir kazanç sağlanmaktadır. Mudanya Evden Eve Taşıma firmamız bünyesindeki asansörlü araçlar 15. kata kadar eşya taşıması yapmaktadır. İndirme çıkarma işlemlerinde eşyalarınız güvenli biçimde hedef kata ulaşır. Taşıma sırasında personelimiz eşya yerleştirme işlemlerini sağlıklı biçimde yapar.

Fuar Alanı ve Fabrika Taşımacılığı

Fuar alanları ve fabrika gibi yerlerdeki var olan eşya – malzemelerinizin bir yerden başka bir yere taşınması, dolap benzeri kurulup sökülmesi gereken eşyaların kısa sürede montaj ve söküm işlemlerinin yapılması gibi durumlarda firmamızdan yardım alabilirsiniz.  Özellikle fuar alanlarında bu söküm montaj işlemlerine sıkça ihtiyaç olmaktadır. Bursa Mudanya’da faaliyet gösteren firmamız, bu işlemlerde etkili çözüm sunacaktır. Belirli bir süre için fuar alanında var olacak malzemeler için tüm hizmeti size verir. Bunun yanında fabrika malzemelerinin taşınması için de firmamıza başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Tekstil fabrikası benzeri yerlerin yer değişimi söz konusu olduğunda firmamız donanım açısından gereken ekipmanı sağlayacaktır.

Nakliye Ücretleri

Mudanya Evden Eve Taşıma firmamızdan alınan hizmetlerde ücretlendirme açısından duruma göre değişen bir fiyatlandırmadan bahsedilebilir. Örneğin asansörlü taşıma için kullanılan araç donanımı farklı olduğu için daha yüksek ücretlendirme söz konusudur. Bunun yanında taşınacak mesafe yine en önemli belirleyicilerden biridir. Mesafenin çok olması harcanan yakıt benzeri durumları da değiştireceği için, ayrıca personel bakımından da ekstra harcamalara neden olacağı için ücret artacaktır.