Eşyalarınız Çizilme ve Darbelere Karşı Gerekli Önlemler Alınarak Firma Güvencesinde Taşınmaktadır.

Kırılacak eşyalarınızın tamamı elemanlarımız tarafımızdan kağıtlara sarılıp, plastik sepetlere koyulur. Yeni eve gelindiğinde salon kırılacakları salon masasına, mutfak kırılacakları mutfak tezgahına açılır ve kırık parça olup olmadığı tespiti anında yapılır.

Evinizdeki tüm eşyalar ekip arkadaşlarımız tarafından oda oda toplanır ve hangi odadan ne alındıysa kolilerin üzerine yazılır ve yeni yerde ait olduğu odaya konulur.

Hurçlarınız, özel boyutta yaptırmış olduğumuz hurç poşetlerine konularak taşınır ve bu sayede hurçların pislenmemesi sağlanır.

Tek ve çift kişilik yataklara kullanılmamış yatak naylonları geçirilir yatakların kirlenmeden taşınması böylelikle sağlanmış olur.

Beyaz eşyalarınız sökülüp, balonlu naylonla ambalajlanıp taşınır. Yeni evinizde ustalarımız tarafından bağlantıları yapılır.

Ambalaj malzemesi olarak balonlu naylon kullanılır, kullanılan malzemelerin tamamı temizdir, kırılacak eşyalarınızı sardığımız gazete kağıtları bile satılmayan okunmamış gazetelerin iadeleridir.

Mobilyalarınız NE MARKA OLURSA OLSUN 1.sınıf mobilyacılarımız tarafından sökülüp, anında ambalajlanıp yeni evde HATASIZ şekilde kurulur. Söküldüğü anda ambalaj yapıldığı için MOBİLYANIZ kesinlikle zarar görmez.

Evdeki tüm eşyalarınız; masa, sandalyeler, konsol, gümüşlük, tv, koltuk takımı vs. tamamı balonlu naylonla sarılır üzerine streç çekilir ,eşyanıza kesinlikle bant yapıştırılmaz.

Eşyalarınız araç içine istif edileceği için paketleme işlemi yapılmazsa kesinlikle zarar görür.

Araç kasalarının tamamı çeliktir ve izolasyonludur. Yazın sıcak, kışın soğuk geçirmez ve kesinlikle yağmurlu havalarda su almaz.

Askıdaki kıyafetlerinize kullanılmamış elbise poşeti geçirilir ve aracımızdaki sabit gardropa asılarak taşınır.

Taşınırken herkesin sözüne güvenmeyin. Lütfen taşınmadan önce çevrenize danışın. Daha önce denenmiş ve hizmetinden memnun kalınmış bir evden eve nakliye/taşımacılık firması seçin.