Nilüfer Evden Eve Nakliyat

Bursa Nilüfer Evden Eve Nakliyat konusunda yılların deneyimini kazanmış olan ekibimiz, müşterilerine ev ve ofis taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Kentsel dönüşümün rekor seviyelere çıktığı günümüz Türkiye’sinde taşınmak insanların rutin bir işi haline gelmiştir. Özellikle artan emlak fiyatları nedeniyle insanlar daha ekonomik olan bölgelere ulaşmak istemiştir.

Bu durumun en önemli göstergesi olan nakliyat çözümleri, Bursa gibi dev bir kent için de büyük bir ihtiyaçtır. Ev, iş yeri ve fabrika taşımacılığı konusunda hizmet veren firmamız, şehir içi ve şehirlerarası taşınma çözümleri için her zaman en uygun hizmeti sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini güvenli taşımacılık ilkesiyle birleştiren firmamız, nakliye çözümlerinde sınır ötesi bir gelişim göstererek yolunda ilerlemektedir.

Nilüfer Evden Eve Nakliye Fiyatları

Müşterilerimizin en çok merak ettiği konulardan biri de nakliye ücretleri olmaktadır. Bursa içi ve dışı için farklı fiyatların söz konusu olduğu nakliye fiyatlarında sigortalı ve sözleşmeli taşımacılık yapan her firma gibi belirli kıstaslar oluşturuyoruz.

Müşterinin taşınacak ürünün niteliği, nakliye edilecek olan alana mesafesi ve diğer detayları hakkında Nilüfer Evden Eve Nakliyat hizmetimiz değişiklik göstermektedir. Bu yüzden fiyat, sizin talebinize göre değişecektir.

Nasıl Taşıyoruz?

Adresinizden özenle alınan paketleriniz ve eşyalarınız, aynı özenle araca yerleştirilir, araçtan indirilir ve yeni mekanınıza götürülür.

Bazı durumlarda asansörlü nakliye araçlarının kullanılması gerekebilir. Bu yüzden sizin talebinize göre şekillenecek olan bu şartlar doğrultusunda bir taşınma planı yapılır. Taşınma tarihinize göre de güzergah belirlenerek, istenilen gün ve saatte ürünleriniz garantili olarak teslim edilir.

Sigorta Var Mı?

Nakliye çözümlerinde sigortalı taşımacılık konusunda çok hassas olan bir firma olduğumuz için, her ürünün sigortalı taşınmasını tavsiye ediyoruz. Herhangi bir kaza durumunda bu sigorta sayesinde ürünlerinizin zararı telafi edilebiliyor.

Müşteri memnuniyetimizin en temel dayanaklarından olan evden eve nakliye işimizi, nakliyat konusundaki çözümlerimizle tek seferde hallediyoruz. Bursa içi ve dışındaki her noktaya belirlenen zamanda ulaşmak için kullanılan araçlarımız her zaman bakımları yapılmış olan modeller olmakta, Nilüfer Evden Eve Nakliyat hizmetimiz, garantili olarak yapılmaktadır.