Evden Eve Nakliyat Nedir?

Evden eve nakliyat müşterilerin eşyalarının şu anda bulundu yerden, yeni yerine taşınması konusunda ortaya çıkan ihtiyaçlarını, doğru zamanda doğru yere taşıyacak şekilde planlamak ve uygulamaktır.

Nakliye hizmeti hangi bölgelere veriliyor?

Tüm Türkiye’ye hizmet veren firmamız, başta Bursa ilinin içi olmak üzere şehir içi ve şehir dışı hizmet vermektedir. İstediğiniz yere taşınabilmeniz için tüm illere özel nakliye kamyon ve tırlarıyla taşınma hizmeti verilmektedir.

Evden eve nakliyat fiyatları nasıl hesaplanıyor?

Nakliyat ücretleri, evin oda sayısı ya da taşınacak eşya türüne göre değişmekle birlikte, taşınacağınız mesafe de hesaba katılarak belirlenmektedir. Fiyat için ekspertiz hizmetimiz kapsamında bir belirleme yapılır ve buna göre fiyat konusunu öğrenebilirsiniz.

Evden eve nakliyat için yüksek katlı binalara taşıma nasıl oluyor?

Asansörlü nakliye hizmetlerimizle yüksek katlı binalara ve plazalara taşıma hizmeti vermekteyiz. Özel sistemimiz sayesinde eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

Sigortalı taşıma var mı?

Eşyalarınızı sigortalı ve sözleşmeli olarak taşıma imkanınız vardır. Firmamız bu konuda çok hassastır ve müşterilerin menfaatini düşünerek hareket eder.

Eşyalarımı ne zaman teslim alabilirim?

Nakliye hizmeti almak istediğinizde belirlenen gün ve saatte eşyalarınız taşınacağınız yere ulaştırılır. Özenle paketlenen eşyalar yine özenle paketlerinden çıkarılarak yerleştirilmektedir.

Nakliyat için kaç araç kiralayabiliyoruz?

Birden fazla tıra ihtiyacınız olduğunda da size özel avantajlarla hizmet veriyoruz. İstediğiniz kadar aracı müsaitlik durumuna göre nakliye işleriniz için tahsis ediyoruz.

Eşyaları siz mi evden alıyorsunuz?

Özel eşyalarınızı siz paketleyerek büyük eşyaları bize bırakıyorsunuz. Tüm eşyaları özel olarak paketleyerek araca yüklüyoruz. Daha sonra araçtan indirip yeni evinize götürüyoruz.

Özel eşyaları nasıl taşıyorsunuz?

Piyano, makineler ve iş yeri ekipmanları için özel olarak hizmet alabileceğiniz firmamız, tüm eşyalarınızı gereğine uygun şekilde taşımaktadır.

Yurtdışına taşınma yapılıyor mu?

Firmamız Bursa evden eve nakliyat hizmeti konusunda yurt içinde hizmet vermektedir. Yurt dışı taşımacılık için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Eşyalar yolda hasar görürse ne oluyor?

Eşyalarınız yolda hasar görür ya da yıpranırsa, sözleşme kapsamındaki hükümlere göre işlem yapılır. Sigortalı taşımacılık kapsamında hasar gören eşyalarınızın ücretleri sigorta kapsamında ödenmektedir.

Bursa Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Şehir içi nakliye hizmetlerimiz evinizin oda sayısı ve gidilecek mekanın mesafesine göre hesaplanmaktadır.