Bursa Şehirlerarası Nakliye sektörünün köklü isimlerinden olan firmamız, taşımacılığın sadece eşya transferi anlamına gelmediğini ve eşyalarınızla birlikte sizin güveninizin de sorumluluğumuz altında olduğunun bilincindedir.

Yeteri kadar eleman çalıştırmayan, kaliteli hizmet ilkelerini benimsememiş ve sizde güven uyandırmayan firmalardan uzak durmalısınız. Bilhassa sigortalı taşımacılık yapan şehirlerarası nakliyat firmaları ilk tercihiniz olmalıdır. Böylelikle hem sizin hem de taşımacı firmanın emniyeti göz önüne alınmış olacaktır. İnternet üzerinden birçok kriteri karşılaştırmanız mümkün. Burada mühim olan seçici davranıp doğru firmayı bulmanız ve bu nakliye firmasının güvenilirliğinden emin olmanızdır.

Taşınacak eşyalar veya ürünler yalnızca iki şehir arası mesafe kriterine göre değil aynı zamanda ulaşılan yerde taşınacak olan mekâna göre de değerlendirilmeli ve bu şekilde bir fiyat aralığı belirlenmelidir. Bütün bunların yanı sıra taşımacılık işlemini gerçekleştiren eleman sayısı, götürülen yerde asansör bulunup bulunma durumu, sigorta yapılması gibi pek çok etken nakliye fiyatları belirlenmesinde oldukça önemli bir rol oynar. Bunlarla birlikte anlaşma gerçekleştirildikten sonra ekstra masraf çıkmayacağının ve tekrar bir ücret talebi olmayacağı garantisi alınmalıdır ve mümkünse belgelenmelidir. Taşınma esnasında ambalajlama işleminin hangi tarafça yapılacağı da ücret belirlenmesinde beyan edilmelidir. Sözlü değil yazılı anlaşma yapılması her iki taraf için de haklarını koruma altına almak adına yapılması gereken bir prosedürdür.

Firmamız tarafından yapılacak her işlem beklenen hizmet kalitesinin üstünde gerçekleştirilir ve müşteri memnuniyeti muhakkak surette sağlanır.

Vizyonumuz Misyonumuz

Kendisine misyon olarak kaliteanlayış ve saygı üçgenini belirlemiş olan firmamız ofis ya da tekstil taşımacılığı gibi alanlarda da pratik hizmetler vermekte, araçlara yapılan yüklemelerde eşya düzeni önemsemektedir. Şehirlerarası taşımacılıkta sigortalı taşımacılık hizmetleri de verilmektedir. Özellikle değeri fazla olan ürünlerinizin taşınmasında güvenli taşıma hizmeti maksimum hassasiyet içinde yapılır. Piyano ve benzeri eşyalar için hassas taşıma hizmetleri verilmekte, araçlara yükleme esnasında özel hazırlıklar yapılmaktadır. Bütün ürünlerinizin güvenli bir biçimde varacağı yere ulaşmasına kadar oluşan aksaklıklarda hızlı ve pratik çözümlerle ürünlerinizin ortada kalmaması da önemlidir. Verilen depolama hizmetleri ile gerçekleşebilecek aksaklıklar karşısında eşyalarınız uygun şekilde muhafaza edilmektedir. Bursa Şehirlerarası Nakliye hizmetlerinde sağlanan firma güvencesi ile eşyalarınızın yeni adresine alındığı gibi teslim edilmesi sağlanmaktadır.